| PicuMotanu a întrebat:

Salut TPU! Cum pot afla cine m-a blocat pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta chiar nu-i important!
Important este sa dai atentie doar prietenilor adevarati si celor care te apreciaza si-i apreziezi la randul tau.
Daca te-au blocat, sa le fie de bine, oricum inseaman ca nu te inghit si nu vor sa-ti vada fata, deci nu ai pierdut nimic, la randul tau.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Cauti profil pe messenger profil, sau faci cont nou si cauti de exista cont

| cfrtobias a răspuns:

Daca ai eroare atunci te-a blocat, daca exista cont si tu nu poti scrie e clar te-a blocat