| Alexandru_Stefan_2000_JEtt a întrebat:

Puteți să îmi spuneți și mie cei care știți dacă produsele de pe TPU ajung acasă?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este vorba de cele cumparate cu monede virtuale atunci sigur ca aung acasa, eu am primit 2 produse (casti si stick) si mi-au fost trimise prin curier.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si u am primit un mouse. Mi-au cerut telefonul si adresa.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alexandru,

Pentru a te asigura ca un site este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa fizica si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.