| Pîntea_Alexandru_1998 a întrebat:

A comandat cineva de pe f64? Sunt produse noi sau resigilate? Vad ca preturile sunt destul de mult sub medie. (Cel mai en-detail raspuns primeste funda)

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Este un magazin foarte bun pentru foto-video. Poti cumpara cu incredere. Am un prieten care se ocupa cu filmari si si-a cumparat multe de la ei. Si eu aveam de gand sa imi cumpar un DSLR de la ei. Au atat produse noi cat si produse SH.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Tu o sa fii primul.Sa ne spui si noua.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

F64 este un magazin de incredere specializat pe produse foto-video. Acestia vand atat produse noi, cat si resigilate.

| Diavolo18 a răspuns:

Este un site ok si produsele sunt ok. Eu am cumparat un aparat de fotografiat si a fost sigilat.