| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am blocat cardul de pe aplicația bt pay și apoi mi-am dat restart la telefon fara să îl deblochez, acum nu îl pot adăuga în aplicație, mă pot ajuta cei de la banca sa îl deblochez?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adica ai blocat cardul de pe aplicatie si acum nu il poti adauga in aplicatie? Un restart nu afecteaza cu nimic aplicatia.

Poate ai sters cardul din aplicatie si acum ca e blocat nu il poti adauga inapoi, la asta te referi?

| IonelIonescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat resetare din fabrică, nu o resetare de aia normală...

| anonim_4396 explică (pentru IonelIonescu):

Ok restart si revenire la setarile din fabrica sunt doua lucruri diferite.
Da poti suna linistit la BT, comunici problema si te ajuta.

| ichimdaniel a răspuns:

Bună ziua, mi-am blocat cardul de euro crezând că l-am pierdut, vă rog să mă ajutați să-l deblochez