| RayKzor51 a întrebat:

Salut, am intampinat o problema la telefon, imi tot apar mesaje cu "Your twilio verification code is: 600256" si "Voici votre code Uber: 9226. Ne le partagez jamais."
care e problema cu aceste mesaje?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cineva iti foloseste numareul ca sa faca conturi scam pe twillio si uber,

| RayKzor51 explică (pentru Wr3nch):

Si ce as putea sa fac?

| Wr3nch a răspuns (pentru RayKzor51):

Nimic. Atata timp ca nu are access la coduri nu poate sa le faca. Ai instalat ceva aplicatie mai dubioasa recent?

| RayKzor51 explică (pentru Wr3nch):

Pai nu, deaorece ii apare pe nr de tel lu maica-mea, nu mie. Pe telefonul meu m-am conectat cu nr meu de tel la o aplicatie dar nu are treaba, pentru ca am pus nr meu de tel nu al ei.
Nu stiu ce as putea sa fac

Răspuns utilizator avertizat