| Russenart a întrebat:

Salut, am o problema cu contul de Youtube, imi apare ca m-am abonat la niste canale la care eu nici nu m-am abonat, cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| Laur195 a răspuns:

Am avut aceeasi problema, nu e de ajuns sa te dezabonezi de la acele canale, a doua zi te trezesti cu inca 20 bagate pe gat...Trebuie sa isi schimbe parola de la contul de Youtube, sa isi seteze contul pe ''deconecteaza-ma de pe toate dispozitivele'' si sa anuleze prioritatile tuturor extensiilor, una din ele aboneaza singura la alte canale

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Te dezabonezi de la conturile respective.

"Abonarea la un canal
Conectează-te la YouTube de pe un computer.

Accesează videoclipul unui canal la care dorești să te abonezi.

Sub playerul video, dă clic pe Abonează-te.
După abonarea la un canal, îți va apărea pe ecran o listă de canale recomandate. Lista este bazată pe canale similare la care nu ești deja abonat(ă). Poți oricând să vizionezi conținutul unui canal înainte să te abonezi.

Atunci când te abonezi la un canal, îți vom trimite automat notificări privind selecțiile acestuia. Dacă modifici setările pentru notificări, poți să alegi să primești o notificare de fiecare dată când apare conținut nou pe canal.
Dacă te dezabonezi și te reabonezi la un canal, setările pentru notificări vor fi resetate.
Pentru a te dezabona de la un canal urmează aceleași instrucțiuni ca abonarea la un canal. Doar că în loc să atingi Abonează-te, atinge Abonat(ă). O notificare de confirmare a dezabonării de la canal va apărea în partea de jos a ecranului.

Dacă întâmpini o problemă din cauza căreia extensii terță parte te abonează la canale, află mai multe."
https://support.google.com/......er/4489286

| dannyel86 a răspuns (pentru Laur195):

Imi voi verifica si eu contul. happy Cine stie ce descopar... laughing Mi se pare o bresa de securitate.
Una peste alta, e si vina noastra ca nu ne luam masuri sau ca ne conectam pe conturi de pe dispozitive nesecurizate.winking

| Laur195 a răspuns (pentru dannyel86):

Sa stii, mai ales de pe telefoanele Samsung, care au 0 securitate

| dannyel86 a răspuns (pentru Laur195):

La mine nu sunt schimbari. happy
Am multi abonati, dar numai la cateva m-am abonat eu.
Nimic suspect in activitatea mea pe Youtube.

| Laur195 a răspuns (pentru dannyel86):

laughing

| Laur195 a răspuns (pentru dannyel86):

Am avut aceeasi problema, nu e de ajuns sa te dezabonezi de la acele canale, a doua zi te trezesti cu inca 20 bagate pe gat...Trebuie sa isi schimbe parola de la contul de Youtube, sa isi seteze contul pe ''deconecteaza-ma de pe toate dispozitivele'' si sa anuleze prioritatile tuturor extensiilor, una din ele aboneaza singura la alte canale