| gynex a întrebat:

Cum aflu la cate canale m-am abonat pe Youtube?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Intri pe Youtube logat si in partea stanga in acea lista vei gasi si : Abonamente, te apuci si le numeri!

| gynex explică (pentru lpavel):

Multumesc, asta stiam si eu! Vreau sa vad un numar exact, fara sa numar.

| lpavel a răspuns (pentru gynex):

Nu exista un nr, trebuie sa le numeri tu!

| Ganderoaica a răspuns:

Dacă ești pe tel dai din browser pe versiune site desktop, după in partea stanga in acea lista, aia cu playlist și video-urile la care ai dat like, vei gasi si : Abonamente; te apuci si le numeri doar pe cele care ti le arată cu iconițe și nume, fiindcă restul sunt numărate de ei acolo la capătul listei unde e un cap de săgețică și scrie de ex. Afișează încă 123.