| Go3 a întrebat:

am o intrebare la voi.cum asi putea sa-mi sterg un abonament al unui utilizator de pe youtube. m-am abonat la cateva canale si acum nu asi mai vreau sa fiu abonat la acelea canale:d.va rog ajutati-ma dau funda + votbig grin

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Deci. Intri pe canalul respectiv (pe care vrei sa stergi abonamentul), si in dreapta numelui canalului, iti va scrie "V-ati abonat" sau "Subscribed"(in engleza). Iti va deschide o fereastra, iar in stanga acesteia iti va scrie cu rosu "Dezabonati-va" sau "Unsubscribe" happy
Sper ca ti-am fost de foloswinking

1 răspuns:
| happykill a răspuns:

My Account-> Subscriptions->Acolo vei vedea la cine esti abonat, si tot de acolo ii vei si sterge