| Mercore a întrebat:

Buna seara,
Am o problema de cateva zile. Se intampla frecvent ca pe Youtube sa am subscriberi noi la care nu m-am abonat. Am dat subscribe la 36 de canale pe care le urmaresc, cand ma trezesc dimineata am cate 60, 70, iar in timp ce stau pe Youtube si ascult muzica apare cate unu, doua sau mai multe canale. De cele mai multe ori canalele sunt in limba araba, cu putini subscriberi sau chiar nici unu. E vreun virus? Care-i problema? Se intampla de vreo 4 zile...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cineva stie parola contului tau.

| PainTech a răspuns:

E foarte posibil să fie un virus. Scanează toate dispozitivele cu care ești conectat la YouTube folosind un anti-malware bun, schimba parola și verifica aplicațiile și site-urile care au acces la Gmail.

| Mercore explică (pentru PainTech):

Am verificat aplicatiile si site-urile, am sters tot. La dispozitive conectate mai am doar doua, PC-ul si telefonul, in rest totul e in regula...

| Happ a răspuns:

Cand ai subscriberi inseamna ca altii se aboneaza la tine, nu tu te abonezi la altii. Sunt doua lucruri diferite. Daca totusi te-ai exprimat gresit si tu esti cel care se trezeste abonat la canale necunoscute, ai probleme cu parola sau/si cu softuri spy. formateaza si reinstaleaza

| Mercore explică (pentru Happ):

M-am expricat gresit, ma scuzi. O reinstalare de windows ar rezolva problema? Ideea e ca si cu PC-ul inchis imi apar, peste noapte, chiar acum m-am dezabonat iar de la 30 de canale.