| MalinTrip a întrebat:

Aș vrea sa folosesc Plus500. Ce pareri aveti despre acesasta aplicatie? Si mai am o intrebare: trebuie sa trimit ceva documente inainte de a retrage o anumita suma de bani?
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună, Malin,

Pentru a te asigura că un site este de încredere te încurajăm să verifici dacă acesta are date de contact, adresa fizică si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poți încerca să cauți pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

| catablondu a răspuns:

Salutare, toate sistemele de tranzactionare impun depuneri de bani inainte de a putea retrage. Ai nevoie doar de date personale corecte si un cont bancar personal. Atentie, castigurile de acest gen sunt impozitate. O seara placuta!