| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi.a trimis cerere de prietenie o fata, credeam ca o cunosc si am dat accept, iar dupa mi-a zis buna, dupa mi s-a parut dubioasa si am vazut ca o etichetau destul de multi baieti rromi, asa ca i.am dat block...credeti ca imi poate afla IP-ul sau poate aflaunde imi este telu, unde stau, etc?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Poti sta calm, nu iti poate afla locatia sau ip-ul cum vor ele... Site-ul in sine este administratorul datelor tale, nu altcineva, ca doar nu o fi vreun hacker profesionist din rusia ce lucreaza la guvern ca sa iti afle ip-ul prin Facebook fara autorizatie.

Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este hacker stai linistit

| AllexKappa a răspuns:

Poti sta linistit

| Slothx a răspuns:

Da, cand i ai acc ti-a dat keylogger pe ip si deja ti a aflat identitatea si locatia!

| Bondarel99 a răspuns:

E cont fake, e bine ca ai scăpat de ea, cine știe ce vrea cel din spatele contului. Stai liniștit ca sigur a uitat laughing
La câte mesaje a dat și la alții nu are niciun motiv sa te caute pe tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca i-ai da block nu poate afla nimic, nici nu mai are cum sa-ti vada contul.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Mihai,

Dintr-un simplu accept pe Facebook nu poate afla unde stai decat daca aveai listata aceasta informatie pe profilul tau. Pe viitor, te sfatuim sa nu accepti in lista ta persoane necunoscute.