| UserName250000 a întrebat:

Salut, e adevarat ca in 2019 la inceputul anului va disparea YouTube?

7 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

YouTube annotations will disappear for good in January

YouTube to Remove All Annotations in January 2019

in traducere, acele casute deranjante si popup-uri vor disparea.

| Lioana a răspuns (pentru NLS):

Dispar reclamele care se baga la inceputul clipurilor de pe YouTube? Tocmai acum cand incepusera sa ma enerveze tot mai tare aparand aproape la fiecare clip rulat? Asta chiar ca ar fi tare.

| NLS a răspuns (pentru Lioana):

Da, Google a susținut încă din 2017 acest proces de înlăturare a lor, scoțând suportul pentru editor.
Au argumentat ca pe mobil oricum nu funcționau, și majoritatea urmărește pe telefon serviciul.
In plus, câștigurile le-au scăzut considerabil, după ce au lansat alte servicii ce oferă utilizatorului conținut particularizat: de exemplu Cards sau End Screens.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nicio sansa.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Youtube nu va dispărea. Te invitam sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate de pe Google. Nici de acolo. Nu te mai lua dupa toti carcotasii.

| ManeaFlorin a răspuns:

Nu,e imposibil, si oricum avem twitch *_*