| ANDI189122 a întrebat:

Salut, stie cineva cum imi pot recupera banii dati pentru a cumpara un cont de googel play console aia 20 de dolari? Cica iti dau ei 25 daca nu faci bani inapoi (*dau funda)

2 răspunsuri:
| MihneaCalin a răspuns:

Trimite un email in engleza si vezi ce iti zic

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Aplicația Google Play Console permite dezvoltatorilor să testeze funcționalitățile aplicațiilor pe care le crează. Cel mai probabil acea restituire despre care vorbesc este în cazul în care nu ai reușit să obții nicio vânzare/descărcare a aplicației creată de tine. Te încurajăm să citești mai multe aici https://play.google.com/about/developer-distribution-agreement.html