| TonyStarkRO a întrebat:

Am o urgenta! Deci vorbeam cu o fata pe Facebook (o cunosc in real) si deodata incepe sa ma injure si sa-mi spuna ca i-am spart contul! Peste cateva minute imi trimite ma-sa mesaj ca cica de ce i-am spart contul si de ce i-am stricat reputatia. A mai spus ma-sa ca cica ma cunoaste in real si maine la scoala imi crapa capu.
Ajutor! Ce ar trebui sa fac? Ca n-am chef sa ma iau la bataie cu ea pe acolo ='C
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

WTF? ce intrebari, spune-i la tarfa ca nu i-ai spart contul si gata si ca te pisi pe reputatia ei, daca mai face figuri ii dai si un cap in gura si in cel mai bun caz ajungi pe la 4-5 sa dai declaratii la politie, nu ca n-as fi patit, doar ca era o "lupta" intre gentlemani laughing),

12 răspunsuri:
| Ionut621 a răspuns:

Spune-i cuiva sa te filmeze cand va bateti, nu pot sa ratez asa ceva laughing
A fost o inscenare sa isi bata joc de tine. Dar antreaza-te de seara ca nu stii cum vine cu tupeu si iti da una in capatana laughing nu uita de camera video.

| Deyne a răspuns:

Pana la urma i-ai spart contul sau nu? Ca asta nu inteleg. Daca iti e teama, nu te duce maine la scoala. Le explici parintilor problema si cu siguranta vor gasi ei o solutie. Ai putea sa vorbesti cu mama acelei fete si sa ii explici ca nu tu i-ai spart contul si ca poate sa fie oricine altcineva.

| TonyStarkRO explică (pentru Deyne):

Nu i-am spart, eu doar vorbeam cu ea si mi-a dat mesaj ma-sa ca cica ma bate.
rolling on the floor

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

OK deci spune ca nu tu i-ai spart contul, fi tare aparate și dacă trebuie vorbește și cu directorul școlii unde înveți.

| AlexandruMMM a răspuns:

N-are nici-un drept sa te loveasca... Poți sa o raportezi poliției. In orice caz, poti fugi mai repede ca o mamica? Oricum nu o sa fie nici o bataie. Te asigur.

| Deyne a răspuns (pentru TonyStarkRO):

Bate-o si tu pe ea laughing

| TonyStarkRO explică:

Exact asa o sa fac rolling on the floor

| TOOL a răspuns (pentru TonyStarkRO):

Bafta multa laughing si merci de funda.

| TonyStarkRO explică (pentru TOOL):

A sarit la bataie si i-am fu**t un cap in gura. Ms de sfat! Politia a zis ca este doar o neintelegere. rolling on the floor

| TOOL a răspuns (pentru TonyStarkRO):

Nuuu cred, capu rezolva tot big grin!

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, sa iei tu bataie? mai bine bate-o tu si pe curva si pe masa, daca vine tacsu zi aici unde stai ca vine baiatu si il rezolva dracu il ia zi la panarama ca nu tu i-ai spart Facebook

| Ora de net a răspuns:

Buna Tony,

Daca aceasta persoana te ameninta pe Internet, sfatul nostru este sa o blochezi si sa iti anunti parintii sau profesorii.

Nu consideram ca trebuie sa-ti faci griji insa. Exista posibilitatea ca fata respectiva sa fi facut o gluma neinspirata sau sa fi vorbit altcineva de pe contul sau.