| Ewals a întrebat:

Salut TPU careva care a întâmpinat probleme cu contul de Instagram nu ma pot conecta îmi da eroare am încercat prin sms, maill nu am reușit, am primit un maill ca ar dura undeva la 3 zile sa primesc un răspuns!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici este TPU nu Instagram.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai fost restricționat(ă) fiindca nu ai respectat conditiile si termenii de utilizare. Pedepsele vor fi din ce in ce mai aspre, cu cat incalci mai mult regulamentul.
La primul raport, esti suspendat(a) 24h, apoi 72h... pe urma 7 zile..., apoi 30 de zile, pana la dezactivarea definitiva a contului.
Asteapta sa treaca cele 3 zile si vezi ce raspuns vei primi...