| Blu3Li0n a întrebat:

Salut TPU. Ce părere aveți despre site-ul Publi24.ro? Este sigură cumpărarea sau închirierea de garsoniere spre exemplu? Este similar cu Olx? Vă mulțumesc frumos pentru răspunsuri. O seară frumoasă!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Publi24 e doar un site de anunțuri. Nu are nicio treabă cu seriozitatea și siguranță celui care vinde

| darrio2007 a răspuns:

Este doar un site unde se posteaza anunturi de vanzare-cumparare, oferte de munca etc. Nu site-ul arata seriozitatea celui care posteaza ceva acolo.

| Freya1 a răspuns:

Nici un site nu îți poate garanta caracterul unui om.
Site-ul e doar un site de vânzări. Daca oameni iti dau sau nu teapa nu tine de el.

| Sophieka a răspuns:

E doar un site in care oamenii posteaza anunturi diverse, da, la fel ca olx de exemplu.

Mai departe seriozitatea oamenilor este alta...Grija cand mergi sa verifici imobilul, la intelegerea cu proprietarul si la contracte!