| stangaionut a întrebat:

Buna am vazut ca sunt multe categorii pe TPU dar ar fi frumos sa se implementeze si categoria Animale sau ceva de genu pentru intrebari gen: de unde sa cumpar mancare pentru papagal, stiti site-uri pentru cumpararea de pisici etc. ce parere aveti pro sau contra? acord voturi si funda

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Există, în plus, dacă s-ar numi „Animale", s-ar umplea de întrebări gen „câinele meu a făcut sex cu... oare mai e virgin?" rolling on the floor

| dr0wn a răspuns:

Hobbies&Pets pets Pets PEts PEtS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista deja o asemenea categorie si anume "Hobbies&Pets" ( http://www.tpu.ro/hobbys-pets ).O gasesti deasupra informatiilor utilitare.

| cinevaraspunde a răspuns:

Din mall cumperi mancare pentru papagal da cine e papagalul fratetu sau tu?
rolling on the floor
depinde ce mancare vrei sa cumperi si pentru cine