| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Am intrat pe un site rusesc cam ciudat si mi-am facut un cont acolo.
Pe urma am primit alerta de la gmail ca imi acceseaza locația nu stiu ce dispozitiv sau ceva, nu mai țin minte.
Mi-am șters contul de pe acel site si am bifat in gmail sa nu mai imi apara locatia.
Dar de atunci cand vreau sa instalez ceva din magazin play i-mi apare si un alt dispozitiv asociat pe care nu il cunosc.
Am cautat in setari la gmail si la magazin play dar nu am gasit cum sa elimin sau sa adaug un dispozitiv.
Aveti vreo idee ce e de facut?
Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://support.google.com/accounts/answer/3067630?hl=ro

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Woow Super!
Am eliminat intrusul si am schimbat parola laughing
Mersii mult.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stiu ce sa spun.Ma indoiesc ca te-au invadat hackerii fix pe tine.Si mie imi aparea ca ma conectez de pe alt dispozitiv din Cluj (eu fiind din alt capat de tara) si intru pe instagram.De fapt nu era nimeni.laughing

| maphiotul explică (pentru dullcat):

Aia stiu ca apare in alte parti conectarea.
Dar la mine e altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dar nu puteai sa cauti pornache pe siteuri consacrate. Da'o naibii de treaba laughing

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Ce e cu atația proști care trag la aceasta postare?

| MariannN20 a răspuns:

Ti au intrat in telefon, e jale.