| Dumitru_Adrian_1990_jhgd a întrebat:

Cine stie cat dureaza blocarea temporara a contului de Facebook din motive de securitate? Asta e mesajul primit de la ei :
Am detectat activități suspecte în contul tău Facebook și l-am blocat temporar din motive de securitate.
Probabil contul tău a fost compromis după ce ai introdus parola pe un site web conceput astfel încât să arate ca Facebook. Acest tip de atac este cunoscut drept conținut înșelător. Află mai multe în Centrul nostru de ajutor.
În următorii pași te vom îndruma într-o verificare de securitate, pentru a te ajuta să-ți securizezi contul și a-ți permite să te conectezi din nou.

Răspuns Câştigător
| Andrea39 a răspuns:

Depinde...in jur de 24-72h

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe detalii aici https://www.facebook.com/help/117450615006715?helpref=related Recuperarea contului poate dura ceva timp avand in vedere numarul mare de utilizatori Facebook din toata lumea.

| Raj_Rafan_1992 a răspuns:

Sunt 2 săptămâni de când e blocat și nu mi se trimite codul de deblocare

| stefanas a răspuns (pentru Raj_Rafan_1992):

Bună! Aceeași problema o am și eu. Ați mai primit codul?