| FaraIndoiala a întrebat:

Salutare.

Vreau sa ma ajutati daca puteti cumva..De vreo saptamana mi-a fost blocat contul de Facebook, imi cere verificarea prin sms dar cand bag codul din sms imi spune ca nu este bun.Ce este de facut?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deci primești SMS imediat ce-ți FB cere asta

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Dacă scrii nr de telefon si iti vine mesaj cu codul trebuie să îl introduci acolo. Poate e din alte cauze.

| CicianIoanaDiana a răspuns:

Poate ți-a fost șters contul. :$

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ce mesaj iti afiseaza mai exact? Ai incercat să introduci codul exact așa cum apare acesta în SMS (majuscule, litere mici etc.)?