| Atat98 a întrebat:

Salut mi-am cumparat un cosmote smart xceed si mi l-a blocat fratele meu ( adica a incercat de prea multe ori codul si acum imi cere emailul si pw). Cand vreau sa bag acel email si pw voi baga contul de gmail care imi este conectat pe telefon? Sau ce altceva trebuie sa bag pls ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Milka00 a răspuns:

Da trebuie sa bagi contul de gmail, pentru ca este practic de google. Nu e complicat, bagi contul si parola si atat...

| Atat98 explică (pentru Milka00):

Da dar nu ma lasa sa bag nimic nici pw nici cont... si ciudat daca tin apasat cu degetul pe slotul unde trebuie sa bag pw si numele imi apare aceea sagetuta unde sa scrie ( sagetuta albastra)