| Dudu22 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva..de cateva luni mi-a fost dezactivat contul de Facebook si cel de insta ca era conectat la fb..pentru ca am incalcat nu stiu ce reguli. Puteti sa ma ajutati sa imi recapat contul de insta ca Facebook mi-am facut altul? Am incercat de toate dar nu am putut sa-mi recapat contul de insta. Daca puteti sa ma ajutati va multumesc!

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Si tu de cateva luni stai fara Facebook?
Minti!

| Dudu22 explică (pentru danbnz):

Mi-am facut alt cont de Facebook.dar vreau sa ma loghez pe Instagram si nu pot pentru ca, contul vechi era conectat la Facebook si cand mi-a fost dezactivat mi-a dezactivat si contul de Instagram, eu pe el vreau sa-l recupere...am mai incercat pana acum sa-l recuperez dar n-am putut si de asta am intrebat aici