| Dani211 a întrebat:

Scuzati categoria, de cateva zile imi luase pc razna, aplicatiile se inchideau, stergeau, contul steam banat, pc isi dadea shuts down singur.Inainte sa rezolv problema cu MalwareFox am cautat in consola si am gasit ip celui cu keylogger am cautat ip pe google si la locatie era orasul:Bucuresti, avand in vedere ca si aplicatia mi-a semnalat ca problema acest ip.Intrebarea este politia poate face ceva? Pe contul steam aveam alocati in jocuri mii de lei si alte aplicatii sterse in care am alocat bani.Multumec!

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Politia ar putea face ceva. Doar... sa vrea. De obicei "nu pot", nu au timp, au cazuri mai grave, etc. Nu pierzi nimic daca incerci.