| Georgescu_Anca-Despina_1950 a întrebat:

Stie cineva de ce uneori pe pagina Facebook cand scriu ceva nu apar literele tastate si dupa un timp apare cate un grup de litere sau cuvantul intreg. Aceasta ma impiedica uneori sa scriu corect iar alteori cand apar literele apare eroare datorita acestui fapt si independent de mine

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Din pacate pentru ca s-a activat modul de scriere T9, pentru a reveni la normal trebuie sa il dezactivezi.

| Ora de net a răspuns:

Buna Anca,

Se poate intampla acest lucru din cauza dispozitivului de pe care postezi mesajul, se poate ca acesta sa nu functioneze corect sau sa proceseze mai incet.

Te sfatuim sa verifici memoria dispozitivului si sa stergi din aplicatii/fisiere.

Daca acest lucru nu functioneaza, te incurajam sa ne contactezi la http://oradenet.salvaticopiii.ro/ctrl-ajutor

| Georgescu_Anca-Despina_1950 explică (pentru LonelyLoner92):

Multumesc turor pentru raspuns, din pacate este altceva deoarece fara a face ceva acum functioneaza perfect.