| Fineti23 a întrebat:

De un an si ceva mi-am cumparat o tableta ASUS MEMO PAD HD7. De ceva timp cand scriu ceva nu mai imi scrie corect adica apar litere in plus. De ex daca vreau sa scriu "Andreea" sau " televizor " imi apare : Anddreeeaa, tteeleviizoor.
Am facut si setarile din fabrica dar degeaba. Aveti vreo idee? Ce trebuie sa fac?
Multumesc! happy

1 răspuns:
| edy45svmag a răspuns:

Intra pe magazin play si descarca alta aplicatie de scris:de ex cea care are cel mai mare punctaj gen 4, 5 4.am avut si eu aceasta problema dar cu aceste aplicatii de pe magazin play le-am rezolvat