| agtgr a întrebat:

Va puteti abona la canalul meu de Youtube va uitati daca va place va abonati pls numele canalului este Anthony Farah scrieti asa cum am sris si eu. dati abonati si poza mea de Youtube aste cu o barca o sa va pun poza in cometarii la TPU bine

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Inainte de a-i indemna pe ceialalti sa te urmareasca, credem ca e bine sa iti raspunzi la o serie de intrebari precum: De ce iti doresti sa ai mai multi urmaritori? Ce scop iti doresti sa aiba pagina ta? Ce iti doresti sa oferi urmaritorilor tai in materie de continut? Ce iti doresti sa faca urmaritorii tai pe acea pagina? Daca este vorba despre o pagina personala, esti dispus sa iti asumi ca te vei expune public, fapt ce poate duce la anumite probleme (hartuire, furt de date personale etc.)?

In functie de aria ta de interes, poti construi in mod organic o comunitate in jurul paginii tale daca oferi utilizatorilor continut original, de calitate, care este de interes pentru ei.

Mult succes!

| agtgr explică:

Dati pe videoclipuri la pagina de pornire nu apare nimic