| valentina2728 a întrebat:

Buna, TPU.
ce părere aveți despre site-ul "BONDIE.RO"? este un site pentru ceasuri de dama si barbati…
vreau sa cumpar un ceas de barbati de pe acel site de la Emporio Armani sau de la Guess… credeți ca este un site fake sau ceva?
nu vreau să mi primesc țeapă si sa fie ceasul fake, vreau sa fie original!
sau daca nu, ce alt site ORIGINAL, de brabduri imi recomandați? prețul maxim sa fie până in 450 de lei iar ceasurile sa fie neaparat originale.

mulțumesc, dau fundă!

2 răspunsuri:
| BungauBogdan a răspuns:

Ați comandat?