| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

1.Salut.am 15 ani, 1, 82,75 kg am voie sa iau oxid nitric de la BSN? Sau trebuie sa consult medicul si daca el zice ca pot lua nu o sa am probleme cand voi fi mare?
2. Daca fac sala,pot sa mai cresc pana la 1, 88 sa nu mai poti creste? Vreau raspunsuri numai de la cei ce stiu!

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

1. eu nu as lua arginina la varsta aia. arginina produce oxidul nitric, si, des e doar un vasodilatator, eu nu as lua la varsta aia.

2. aia tine de genetic. cat timp nu iei steroizi sa se joace cu hormonii tai, nimic din ce faci la sala nu te preocupa pe planul ala