| albnegru a întrebat:

A facut cineva antrenamentul lui greek god? vreau sa stiu daca e eficient si daca iti explica intr-un videoclip toate exercitiile pe care le faci sau e doar o carte care trebuie citita?

1 răspuns:
| Omi777 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu iti iei acel program deoarece fiecare individ in parte este unic si acel program nu iti poate garanta succesul in sala. Incearca sa iti alcatuiesti singur programul de antrenament, intensitatea, numarul de serii, de repetari, numarul de exercitii pentru masa musculara / pentru definire. Si alimentatia este foarte importanta. Incearca sa gasesti un echilibru. Vezi ce merge si vezi ce nu merge pentru ca doar prin testarea a noi programe, a noi exercitii si a noi metode iti poti consolida corpul. Bafta si spor la antrenamente!