| monica_9742 a întrebat:

Vreau sa ma ajute cineva! nu stiu sa descarc un videoclip de pe you tube.Cine imi poate explica cum se face? multumesc

2 răspunsuri:
| dienuk a răspuns:

Downloadeaza de aici http://youtubedownload.altervista.org/ programu` ala si descarci cu el.

| adina_4262 a răspuns:

*completare la ce a spus dienuk - dupa ce descarci si instalezi programul, il deschizi si o sa iti apara in chenarul respectiv optiunea 'Enter video URL' unde tu copiezi linkul videoclipului de pe Youtube, mai jos o sa vezi preselectat 'Download video from Youtube'. Descarci videoclipul si apoi ai posibilitatea sa-l convertesti in format mp3 -> tot in chenarul initial, 'Convert video from previously downloaded file', alegi videoclipul de unde s-a salvat in calculator, alegi ca format de conversie mp3 si gata. Bafta.