| Membru0 a întrebat:

A jucat cineva la PariLoto? Am facut o varianta la fotbal cu 15 meciuri si voiam sa stiu de castig, daca este necesar sa fie toate cele 15 meciuri sau un numar mai mic de meciuri nimerite. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Trebuie castigate toate cele 15 meciuri pentru a'ti ridica banii. Totusi, iti propun sa incerci o agentie de pariuri specializata. Acolo ai mai multe optiuni si mai multe sanse de castig. Pariloto s-a cam invechit.

| FitMonkey a răspuns:

Daca ai pus simplu trebuie sa iti iasa toate meciurile sa poti lua castigul
daca ai pus in system nu trebuie sa iti iasa toate depinde cum ai pus 14/15 13/15