| Razvan03Andrei a întrebat:

Cum e treaba cu sistemele la pariloto?
Nu vreau linkurihappy
Daca puteti explica aici sau pe messenger ca eu am facut un sistem de doua meciuri si imi ies 8 bilete(am facut X1 si X2 meciurile) dar daca pun 1 leu la fiecare trebuie sa pun 8 lei si imi iese la un bilet un castig potential intre 2.50 lei si 3 lei.acum nu stiu care sunt sansele sa iese mai multe bilete(mai exact 3 bilete ca sa imi iese suma. dar nici asa nu sunt sanse sa imi iese suma de 8 lei exact. poate chiar sunt in pierdere)...

Dar pe site-ul BET CAFE ARENA "m-am jucat" putin cu calculatorul lor de sisteme. dar ei ce fel de "sistem" abordeaza?:d
Am observat ca daca pun un leu imi ies nu stiu cate combinatii si 1 ban per combinatie si pot castiga din 10 meciuri cel putin 200 leilaughing, iar cel pult 2000 leilaughing))
Deci... exista mai multe sisteme? Daca da care sunt "regula" lor si cum pot sa le aplic?

MULTUMESC ANTICIPAT SI FUNDITA NU LIPSESTE!

2 răspunsuri:
| gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabi a răspuns:

Depinde ce cota au meciurile.si sa stii ca poti sa pui cine da golu sau cate goluri se dau etc.1 bate echipa gazda, 2 bate echipa oaspete, 1X ori bate echipa gazda ori e egal scorul, X2 bate echipa oaspete ori egal si 1 2 ori bate echipa gazda ori bate echipa oaspete! funda?big grin

| Razvan03Andrei explică (pentru gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabi):

Aoleeu
Sincer nu asta te-am intrebar
Crezi ca ma apuc sa intreb cum treaba cu sistemele daca nu stiu cum se joaca?laughing