| Invictusman a întrebat:

Ați văzut ce meciuri se joaca duminica? (euro 2020)
Eu spun ca gazdele vor câștiga în toate cele trei meciuri, o sa pun 50-100 de Ron

Anglia - Croația 1 solist

Austria - Macedonia de Nord 1 solist

Olanda - Ucraina 1 solist

Voi ce spuneți, se pot produce surprize?
Mie de Croația îmi e sa nu îmi strice biletul

Voi ce meciuri ve-ti paria?
Voi ce pronostic a-ți pune la aceste trei meciuri?

69 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Psf x big grin

| Drimmero a răspuns:

Prea forta a jucat Italia, totusi sa nu fie doar un avant dupa primul meci, dar chiar au jucat forta. Dupa mult timp o vad si pe Italia jucand fotbal.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Dacă i se acorda penalty în prima repriza avea 4-0
Da, au jucat fenomenal, no comment, daca continua asa rupe tot, la 3-0 au jucat ca în primul minut, stau incredibil cu condiția fizica.

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Genul asta de faze strica frumusetea unui meci...penalty cat casa Poporului.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Numai noua, Italia nu are nevoie de penalty, nu cerșește ca noi la orice faza penalty, Italia când prinde un meci bun bate indiferent de context.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Eu o sa cistig cu siguranta 50-100 RON. Nu pun nimic, deci cistig banii aia pe care i-as pune. Plm... mai bine cumpar Shiba INU de 100 RON.

| Invictusman explică (pentru GabiDumitrescu):

Cum ii câștigi? Donezi sânge? big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Invictusman):

Ii cistig prin abtinerea de a juca la loto/pariuri. Simplu, eficient, 100% randament!

| Invictusman explică (pentru GabiDumitrescu):

Ai dreptate.