| Invictusman a întrebat:

Ați văzut ce meciuri se joaca duminica? (euro 2020)
Eu spun ca gazdele vor câștiga în toate cele trei meciuri, o sa pun 50-100 de Ron

Anglia - Croația 1 solist

Austria - Macedonia de Nord 1 solist

Olanda - Ucraina 1 solist

Voi ce spuneți, se pot produce surprize?
Mie de Croația îmi e sa nu îmi strice biletul

Voi ce meciuri ve-ti paria?
Voi ce pronostic a-ți pune la aceste trei meciuri?

69 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Anglia-Croatia, sa vedem ce face mult laudata Anglia care cica e favorita la trofeu, ma pufneste rasul. Au lot puternic dar nu cred ca vor lua ei, au avut echipa mai puternica si la WC 2002, Euro 2004 sau WC 2006 si s-au facut de ras. Cred ca ii invinge totusi pe Croatia, va fi o victorie la limita gen 2-1.

Austria-Macedonia. Cred ca e meci de x asta, Austria pare favorita insa Macedonia joaca bine, i-am vazut cu Germania cand i-au batut pe nemti.

Olanda-Ucraina, e meci de 1 solist in mod normal, insa nu se stie niciodata. Vor fi foarte multe surprize, e imposibil sa nu fie la un turneu final.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Deci la Austria sa fiu atent, mersi boss. Eu cred ca Belgia va câștiga anul asta euro 2020 sau va ajunge în finala. Asa am eu un feeling nu știu.

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Si Belgia are echipa foarte buna, insa Franta la ce lot are nu are voie sa nu ia europeanul. Atentie la Portugalia care are echipa foarte buna si ea, vor fi multe dueluri interesante. Sa invinga cel mai bun!

| timidu89 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu vad favorita Franta. Dar se poate sa se impuna si Portugalia. Germania are lot foarte bun dar nu a convins in ultima vreme.

| Drimmero a răspuns (pentru timidu89):

Da, sunt mai multe echipa care au loturi puternice. Daca Olanda il avea pe VVD avea si ea un cuvant greu de spus pentru acest turneu. Franta e totusi la alt nivel si o vad si eu favorita, acum sa vedem.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Amândoi spuneți Franța, da se poate sa câștige Franța euro 2020 sa domine fotbalul zilelor noastre, poate finala va fi Franța vs Belgia, Portugalia știu ca are echipa grea.
Finala cred ca se va disputa între Franța - Belgia sau Franța - Portugalia, sau printr-o surpriza Portugalia - Belgia, eu zic 90% ca Belgia va juca finala asa am eu senzația și asa as vrea sa se și întâmple.

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Depinde mult de conjuncturi. Sunt foarte multi nebuni care presimt ca Italia va face o minune sa castige sau ca va ajunge departe. O sa fie un turneu final foarte disputat cu multe echipe puternice si fotbalisti de elita. Din pacate, va fi ultimul euro pentru fotbalisti ca Ronaldo si Chiellini, printre ultimii 'combatanti' ai generatiei noastre, ultimele ramasite ramase.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Vine Dodel grav din spate, cel de la academica, fostul stelist, ma împrăștiam de ras când comentatirul rostea cuvântul Dodel la minge, Dodel o ratat o șansă unica de a marca rolling on the floor
Da, pai o sa vedem diseară ce va face Italia, și Italia e o forță mondiala.
Da, și mi-o plăcut Ronaldo ca fotbalist, nu o sa se nască prea curând asa galactic, parca s-o transferat la echipa care l-a consacrat, sporting Lisabona.

| timidu89 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa nu uitam de Turcia, a batut Franta si Olanda.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Italia nu mi se pare mare echipawinking Eu pe diseara am mizat psf-x. Mergea si GG sau 1x. Nu vad sa bata Italia

| Invictusman explică (pentru timidu89):

100 % bate Italia o sa vezi big grin înseamnă că o să pierzi biletele, daca ai pus pe toate biletele același pronostic o sa pierzi din păcate biletele happy
Se mai întâmplă câteodată o echipa grea sa prindă un meci prost, nu uita noi i-am bătut pe Turcia și suntem varza, cu Italia nu ii va merge, bate cu 1-0 sau 2-0 Italia de data asta nu mai sunt de acord cu tine.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Am pus doar 1 bilet tongue Imposibil sa nu le dea Burak Yilmaz un gol. Nu mai joc n bilete, mai ales daca nu stiu pe ce sa mizez. Joc 2 sau 3 maxim. Si de miercuri incolo se mai poate juca. Ca pierd sau castig, totuna imi e.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Poate da, dar pierde azi Turcia, nu e de talia lui Italia, niciodată nu o fost de talia ei, Italia nu mai e echipa ce o fost ce e drept dar e peste Turcia, italienii au jucători cu mare experienta și mai tehnici decât cei ai Turciei. Dacă și de data asta o sa ai dreptate nu o sa mai ma contrazic cu tine dar îți spun că le da cel puțin doua boabe Italia, aia au un jucător de calibru, hai doi, cu o floare nu faci primăvara.
Eu sper sa câștigi biletul dar eu sunt sigur ca bate Italia, puneam Italia dar nu am ora mare și e doar un meci.
Mai degrabă x pauza 2 final sau Turcia - Italia 2/2 castiga ambele reprize.
Ulciorul nu merge de multe ori la apa, o sa vedem, dacă chiar va face Turcia un sor bun înseamnă că e o echipa care va pune multe probleme fiindcă Italia știe sa se inchida bine în apărare.

| Invictusman explică (pentru Invictusman):

L-au suspendat definitiv pe pamanteanul ai văzut? laughing o rămas fără cont "iubaretul" laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu! Am vazut ca tot posta, da nu prea am luat in seama. La timisorence le place sawurma cu usturoi?

| Invictusman explică (pentru timidu89):

De ce man vrei sa combini și timisorencele acum? rolling on the floor
Ma gândesc ca la unele da happy

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Is vine sa la mananci pe unele, asa de bunoace si faine sunt happy Daca astea grasute nu vor? laughing Incercam in alta parte big grin

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Eu cred ca tu ești playboy undercover laughing numele e asa sa pari inofensiv.
Ai de gând sa vi în Timișoara?

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Daca e necesar vin iti dai seama laughing Cam rar vezi fete neatragatoare pe acolo big grin Cand am stat pe langa o facultate, treceau numa si una si una aproape tongue Da la o sawurma nici nu sta de vorba cu mine laughing Cred ca sunt tare neabordabile, cu nasu pe sus si cu pretentii exagerate.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Care pica pe mana mea greu mai scapa tongue Sunt ca Bayernul din sezonul trecut de ucl laughing

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Depinde cum arăți, cum te îmbraci, o freza mișto una alta.
Majoritatea fetelor prefera băieții rai, smecheri nu băieți cuminți, eu nu știu cum ești dar daca ești badboy bagă-te în seama cu ele, abordează-le nu știu, de exemplu într-un parc ai putea sau la cinema daca stai lângă una singura dar de obicei nu vin singure, dar la cinema e cel mai simplu sa le combini daca ai papagal.
Uite cum am deviat noi de la fotbal laughing
Ai încredere în tine sau asa mi se pare mie, asa am fost și eu dar problemele ma copleșit.
Studentele poate sunt fitoase, dar daca cunoști un băiat smecher le pompezi pe multe crede-mă. Depinde cu cine umbli.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da, dar byb te-o refuzat rolling on the floor și iai promis ca ii cumperi și mănuși ce băiat bun ești tu și generos rolling on the floor ahaha
Vezi ca mie o vrut sa îmi dea IG dar o zis ca sunt prea mare pentru ea, cere-i IG happy și ii dai tu dune puternice, grave, vezi tu big grin

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu o vrut sa dea. O zis ca numai pe TPU putem vorbi. O data o zis ma mai gandesc, apoi ca numai pe TPU laughing De atunci nu ma mai baga in seama sad Daca era gagica mea ii cumparam happy

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Mie pustoaicele imi plac mai mult. Cu maturele nu am sanse. Dar nici sa cresc 1-2 copii nu imi doresc acum. Ma imbrac la camasa si port pantofi daca trebuie laughing Desi eu port doar adidasi. O data pe luna ma tund si nu simplu ca babacii. Sansa sa am men, ca doar nu ma musca? Cu papagalu poate stau prost sad sa sunt dispus sa evoluez si sa invat. Era o vreme de purtam barba, am decis sa renunt la ea. Depinde de fata, daca o atragi nu cred ca trebuie sa fi prea vorbaret. Mai ales daca are interes material la tine.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Tu ești mai normal decât mulți useri de aici ce pretind ca sunt ok, sunt speriate de bombe multe de aici, traumatizate (unele) îți pierzi timpul de pomana.
Îmbrăcate cool, fă-ți o freza smechera, un parfum ok și rupi patul cu studentele dar nu poți asa, trebuie sa cunoști pe cineva care e respectat, cum spun unii un alpha boy.
Dacă umbli cu de ăștia timizi sau pampalai nu ai șanse și nu te baga nimeni în seama, dacă umbli cu smecheri ai șanse sa marchezi dacă te integrezi printre ei.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Pai dacă stai bine cu banii ai șanse dar daca te vede fraier profita de tine.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Dar tu ce cont ai mai avut?

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu exista sa nu profit si eu. Sa zicem ca poate is mai fraier, inseamna ca si sunt dispus sa sparg sute de euro cu una?

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu am mai avut cont. Mi-am facut la indemnul unei tipe mai in varsta. Am cunoscut-o in mediul online, a zis sa intreb aici ca o imi fie de ajutor raspunsurile.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Evident ca nu happy

| Drimmero a răspuns:

Prea forta a jucat Italia, totusi sa nu fie doar un avant dupa primul meci, dar chiar au jucat forta. Dupa mult timp o vad si pe Italia jucand fotbal.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Dacă i se acorda penalty în prima repriza avea 4-0
Da, au jucat fenomenal, no comment, daca continua asa rupe tot, la 3-0 au jucat ca în primul minut, stau incredibil cu condiția fizica.

| Drimmero a răspuns (pentru Invictusman):

Genul asta de faze strica frumusetea unui meci...penalty cat casa Poporului.

| Invictusman explică (pentru Drimmero):

Numai noua, Italia nu are nevoie de penalty, nu cerșește ca noi la orice faza penalty, Italia când prinde un meci bun bate indiferent de context.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Eu o sa cistig cu siguranta 50-100 RON. Nu pun nimic, deci cistig banii aia pe care i-as pune. Plm... mai bine cumpar Shiba INU de 100 RON.

| Invictusman explică (pentru GabiDumitrescu):

Cum ii câștigi? Donezi sânge? big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Invictusman):

Ii cistig prin abtinerea de a juca la loto/pariuri. Simplu, eficient, 100% randament!

| Invictusman explică (pentru GabiDumitrescu):

Ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu bate Austria pe Macedonia

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Ooo bine ai revenit man laughing după adidași mi-am dat seama cine ești, numai tu puteai purta modelul acela de adidași pe TPU rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Egal la pauza, apoi nu ma mai intere laughing Sa vina Byb ca am multi parai de cheltuit cu ea tongue

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da, ai șanse.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

E bifat meciul, ziceai ca ii bate ambele reprize Italia laughing Da unde imi umbla Byb? crying O fi pe felie cu asexualu ala? laughing

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Am zis ca ii bate 100 % sau ii bate ambele reprize, încă nu s-a terminat meciul. Trebuia sa li se acorde italienilor penalty în ultimele minute, era penalty ala 99%
Nu știu, bea strongbow cu proful de sport

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Maine revine in forta. Pune vreo 2 intrebari iar laughing Cand zicea ca vrea sa isi frece pasarica probabil bause prea mult strongbow laughing)

| Invictusman explică (pentru timidu89):

A marcat Italia, ți am zis ca ii bate.
Le mai da cel puțin încă un gol

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Voiam sa pun 1x ori GG tongue

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Pierdeai laughing
Îți spun sigur ca Turcia nu va marca în seara asta laughing

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Ai pus gg asa i? rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Psf x big grin

| timidu89 a răspuns:

E posibil si egal in Anglia-Croatia. Nici Olanda nu e invingatoare sigurawinking Se vorbea aseara la o emisiune despre euro, ca Ucraina o sa fie una dintre revelatiile a euro alaturi de Turcia.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Tu ai mai fost nostradamus odată laughing
Tu nu bagi nimic? Eu cred ca o bate croația pe Anglia sau x2 dar ma risc și pun 1 solist la toate trei

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Ai văzut ca byb mi-o dat fundă când am spus ca mai degrabă ea îl va viola pe profesor laughing deci mi-o confirmat rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Anglia e una dintre favorite la trofeu. Am pus 6 partide si eu dar cu 10 lei doar. Nu ma simt norocos, altfel as miza minim 20 pe bilet. Ma tot gandesc sa mizez 50 sau 100 lei pe Franta ca castigatoare. Si pe Mbappe as pune ca iese golgheter. Dar nu prea vad sa marcheze in grupe 2-3 goluri. E grupa prea dificila, nu vad sa fie ploaie de goluri in grupa asta. Ma tem sa nu iasa Kane, ori altul laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vrea sa se lafaie in bere si tigari crying Mai bine prefera sa fie violatoare laughing Si Sepsi ti-am confirmat ca bate in playoff-ul pentru cl pe Viitorul.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da, pai de aia te-am numit nostradamus, le ai mai bine cu pariurile decât mine happy
S-o șmecherit acum ca o ia frații ei dincolo happy

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pana termina liceul mai are 1 an parca. Pana atunci cum face rost de bani sa pipe si sa bea bere? Cerseste oare? laughing Ca de la parinti din ce am inteles nu prea sunt bani de furat. As putea sa o ajut, insa din ce vad nu prea merita. Sa nu intelegi acum ca is vreun loverboy, racolator sau mai stiu eu ce. Cu manusile i-am zis sa aiba rabdare ca se rezolva. La scurt timp le-a primit cadou de la un frate de al ei. E visatoare, nu pare sa fi trecut prin greutati inca. Tare ma tem ca ii suceste mintile un tip dubios

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Ala pe care ai tu ciuda de aici? rolling on the floor
Ai competitor de calibru laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Ma refer la un golan care se da baiat bun. Ala nu stiu, zice ca nu il atrag femeile, da cand a vazut ca e vorba de pasarica repede s-a propus laughing

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Pasarica atrage orice băiat care nu e pe invers, unii așteaptă de la maternitate sa defloreze o cadana tânără. Eu zic ca nu aveți șanse în fata profului, dați-vă bătuți laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

E nu, ce poate face daca o evita si respinge? Nici de se da la el nu cade in ispita. Dupa cum a zis ea intr-o intrebare, raportul greutate- inaltime e egal, chiar depasit cu 1-2 kg. Daca era o gagica cu forme de invidiat putea spera sa ii suceasca mintile. Asa, no chance.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da, am glumit man cu proful, un om matur nu își pune mintea cu un copil.
Nu te da bătut, cucerește-o, poate te ia cu ea la frații ei, nu mai sa nu o înșeli cu sora ei ca poate aia e mai blana laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai daca sora-sa e necajita? big grin O consolez si pe ea laughing Intre doua nu te ploua tongue

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Nu știu, dar tu numai timid nu ești rolling on the floor

| timidu89 a răspuns:

Mai am asa: Belgia-Rusia 1, Anglia-Croatia GG, Olanda-Ucraina 1, Franta-Germania GG, Ungaria-Portugalia 2.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da, le ai cu pariurile laughing
Ai avut noroc ca nu o acordat penalty arbitru, noi mergem ne plângem ca doar pe noi ne fura arbitrii, în minutul 40 și ceva a fost penalty cât casa poporului.
Ai șanse mari sa prinzi biletul.
Tu sigur nu ești userul TFL92?
SLS92? ala ce tot înjura și zicea ca nu o avut noroc din cauza fizicului ca cică era urat

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu men, eu nu sunt urat din cate stiu. Nu am injurat-o nici pe steaua muzicii de pe TPU. Tii minte? laughing

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Aaa da, o țin minte.
Ala înjura mereu, era frustrat sexual.
E bine dacă nu ești tu happy