| DiabolikLovers11 a întrebat:

Aceasta este o întrebare adresată fetelor, prefer raspunsurile din propria experință, ce exerciții ați făcut pentru a face paranteză la picioare? Nu, n-am nevoie de răspunsuri copiate de pe alte site-uri. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Confunzi termenii, paranteza e altceva. laughing Ma gandesc ca tu vrei acel spatiu micut dragut dintre picioare, nu? Ala e Thigh gap, paranteza e mult mai accentuata. Sunt exercitii speciale, dar eu sincer consider ca trebuie sa slabesti mult in zona coapselor pentru a-l obtine. La mine a mers cu exercitii cardio si genoflexiuni, eventual alergat.

| Deded1232 a răspuns:

Mi-ai starnit curiozitatea
in cat timp se formeaza?
si de cate ori pe saptamana se fac exercitiile?