| MusicSavesMySoul a întrebat:

Salut, TPU.

Am o mica nelamurire legata de picioare. Eu am mostenit picioarele, fundul si soldurile de la mama. Picioarele imi sunt scurte si groase, cred ca asa le-am avut dintotdeauna, totusi.

Intrebarile sunt:

-Credeti ca imi pot subtia picioarele daca le-am mostenit genetic? Nu am deloc muschiul format, e doar grasime, deci se mai poate face ceva?
-Am incercat pana acum cateva exercitii, dar am renuntat, deoarece imi era teama. Imi e frica ca nu vor subtia piciorul, insa vor forma muschii, iar atunci nu voi mai avea ce face. Imi puteti spune care exercitii subtiaza piciorul si care nu?
-O intrebare adresata fetelor in special: Daca ati avut problema asta, exercitiile facute au functionat? Daca da, dupa cat timp? Oh, si ce tip de exercitii ati facut?

Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Cum sa nu poti da muschiul jos ma, ce aberatie e asta

| alexmario97 a răspuns:

Salut, nu sunt fata sunt baiat si cred ca stiu solutia la problema ta, incearca in fiecare zi macar 15 flotari, 30 genoflexuni si 30 abdomene cu picioarele de pat! sper sa te ajutewinking