| justanothernerdaroundhere a întrebat:

big grin
Aceasta intrebare este adresata in special fetelor.
De la o vreme, am o obsesie pentru picioarele lungi si "cracanate" adica cu spatiul ala intre picioare :S. Le ador si nu stiu ce ar trebui sa fac ca sa am si eu "paranteza" intre picioare. Ceva exercitii fizice care sa ma ajute sau alte metode? big grin
va multumesc anticipat happy
Dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| justifyme a răspuns:

Aceasta paranteza e uneori chiar genetica
ai nevoie de masaj pe acele zone si poti incerca genoflexiuni, si chiar pilates pentru picioare http://www.eva.ro/......-3236.html
incearca si poate cu o dieta echilibrata vei vede rezultate
succes :*:)

| Sweetyass a răspuns:

Doamneee, si eu sunt obsedata de asta. Deci nu sunt singura. Toti oamenii spun ca nimeni in lumea asta nu-si doreste asta decat eu. Ador si eu acelasi gen de picioare. Stii ce fac eu? Alerg foarte mult si a inceput sa mearga. Plus ca folosesc tot felul de creme si fac mereu masaj in zona cu probleme ( masaj foarte dureros). Cred ca masajul si alergatul e de ajuns...La mine merge. Sper ca te-am ajutat!big grin

| FaqMember a răspuns:

In primul rand. LOL laughing... Asta pentru ca te gandesti la prostii atunci cand vezi acea "paranteza".winking big grin