| ir3al a întrebat:

Ajutoe fetelor. toti colegii imi spun ca am slabit si am facut paranteza intre picioare, iar cei din famile imi spun ca "sunt trasa la fata". cum as putea sa scap de problemele astea.mantinoez ca nu am tinut nici o cura de slabire si nici nu am incercat sa slabesc.mananc normal si cam evit dulciurile pentru a scapa de celulita, in fiecare seara dansez si fac exercitii fizice.am 1.60 si 49 kg.pls vreau parerea si sfatul vostru am mare nevoie de voi

2 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Mie mi se pare că eşti bine la înălţimea ta.Probabil că te-ai mai înălţat şi de aia pari mai slabă.Eu am cam 1.64 şi 47-48 kg şi anul trecut aveam aproape 50 straight face Asta e, am mai slăbit un pic probabil pentru că m-am mai şi înălţat că şi mie îmi mai zicea bunică-mea că am mai slăbit.

| ArchangelKnight a răspuns:

Mananca normal, 3 mese pe zi cu cate doua gustari intre mese, si nu mai face efort o perioada, incearca sa iti pastrezi energia pentru invatat, pentru ca si creierul uman consuma energie. Deci ai grija cum imparti energia pe care o acumulezi. A! Si sa dormi pana in ora 10.