| anonim_4396 a întrebat:

Acum 5 ani am avut 86 de kg, iar acum am slabit pana la 64 ( dieta plus sport). Am 1.75 m si am pielea lasata si nu stiu ce sa fac, alerg in fiecare zi cate 10 km, sunt sportiv si nu stiu ce sa fac sa scap de pielea lasata de pe burta. Ce sfaturi imi dati?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Incearca sa pui masa musculara pe tine in zona unde este lasata pielea.

| alina2k18 a răspuns:

Pielea lasata se duce doar prin operatie sau alta interventie care nu este asa invaziva.

| romeo78 a răspuns:

Operație estetică de îndepărtare a surplusului de piele.
Este imposibil fără intervenția chirurgicală a înlătura pielea.

| baru a răspuns:

Rabdare..bazin, coarda si multe sucuri de fructe. Naturale.

| Totenn a răspuns:

Cum de ti s-a lasat pielea? ai avut putine kg. eu am avut 100 (aceeasi inaltime) si acum am 65, nu am probleme si am slabit intr-un an, stiam ca pielea se lasa daca slabesti/te ingrasi foarte repede sau ai cu mult peste 100

| Bizon95 a răspuns (pentru Totenn):

E posibil sa fi avut in special obezitate abdominala
stiu ca si eu am si am constientizat asta prea tarziu din cauza ca in rest nu prea am fost gras

raspuns pentru el:
moment in care in afara de doctor si chirurgie plastica nu prea ai nici o solutie!

felicitari pentru slabit

| RAY a răspuns:

Cum ai slabit?

| XatomisX a răspuns (pentru RAY):

Am alergat cate 10k in fiecare zi