| AddXf a întrebat:

[ajutorul vostru este foarte important pentru mine!]hey. nu stiu ce sa fac! sunt fata, si da, imi place fotbalul. as vrea sa ma inscriu, insa de anul viitor (mai exact vara viitoare, caci aceasta s-a dus).dar eu am 12 si nu stiu cum voi face cu scoala. 1. daca m-as duce la fotbal, cum ma voi mai descurca cu scoala?[anul viitor voi invata dupa-miaza iar in a opta de dimineata.si apoi liceul, are va fi (probabil)de sport.]. trebuie sa fac in asa fel incat sa ma desurc cu timpul. 2. eu stau in chitila, si cum parintii sunt plecati la servici nu pot pleca departe de casa. am vazut un club(un afis) 'tractiunea' care cauta 'talente'. dar nu zice daca are club de fete. spune doar ca ei cauta copii. 3. credeti ca este ceva ciudat fotbalul feminin? mai multi zic ca sunt foarte putine cluburi in tara. ca nu este foarte raspandit. P.S. iubesc fotbalul! :-)) ma joc mai mereu cu baietii pe strada. ce sfaturi aveti pentru mine? va rog ajutor

3 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Daca iti place, cauta un club si dute.nu e cv ciudat sa iti placa.si eu sunt fata si imi place fotbalul(nu asa de mult incat sa-l iubesc, dar imi placewinking )dai funda?big grin

| FortaSteaua2012 a răspuns:

1.O sa ai timp pentru scoala caci antrenamentul dureaza maxim 2 ore, 2. Pai poti sa incerci la clubul de fotbal feminin Fair play Bucuresti. 3.nu este absolut nimic ciudat. Sportul este foarte raspandit mai ales in strainatate. Si poti sa incerci vara asta pentru ca campionatul incepe abia in toamna.

| CoolGirlXX a răspuns:

Daca iti place atat de mult fotbalul cauta un club si du-te dar gandeste-te ca trebuie sa te duci si la scoala, sa-ti faci temele, sa inveti etc.Eu zic sa te apuci de fotbal cand esti la liceu (ai spus ca vrei sa faci un liceu de sport).Eu iti urez:"Bafta!".