| Ginu a întrebat:

Alergatul ajuta la cresterea in inaltime?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E adevarat ce spun cei de mai sus ca este o chestie genetica dar este foarte adevarat ca si sportul: http://www.csid.ro/......e-4950418/

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice sport ajuta dar mai ales cele de intindere: gimnastica, handbal, baschet, etc.

| CuriousStuff a răspuns:

Doar ADN-ul te ajuta la cresterea in inaltime... Sportul prea putin.

| CdeMetal a răspuns:

Înălțimea e in ADN-ul tău.

| IvanAdrian1999 a răspuns:

Hai să-ți explic : inaltimea este data de către genetic, tu trebuie sa faci sport pentru a te dezvolta mai rapid nu pentru a creste mai mult in înălțime! Sper ca te-am ajutat.