| Andreiu22 a întrebat:

Am 14ani si saptamana trecuta m-am apucat de box.Am invatat sa dau numai standa,dreapta, 2stangi si o dreapta-atata! Vreau sa invat niste combinatii de pumni:adica sa dau in sac 2stangi si un croseu se dreapta, stanga,dreapta,croseu stanga, standa,dreapta si o stanga la ficat, combinatii de genul. Dati-mi link sau spuneti-mi exact combinatiile.Antrenorul nu sta dupa noi sa ne invete si de asta vreau sa stiu.Dau funda

3 răspunsuri:
| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=w16_cYJDuEU uite aici un link dar te sfatuiesc sa te iei dupa maestru tau...adica eu am facut lupte libere si mda...stiu ce zic. Acum faci cum crezi. Sper ca te-am ajutat

| Sn4k3 a răspuns:

Pai vezi pe youtube, scrie box combinations sau si in romana cred ca sunt videoclipuri, uita-te la meciuri.

| Nickname1890 a răspuns:

Probabil ca antrenorul nu te invata multe odata, pentru ca vrea sa stapanesti foarte bine tehnica CORECTA. iar asta se invata in timp. Fii sigur ca dupa ceva timp o sa te invete si alte combinatii. Ai rabdare, nu devii boxeor profesionist peste noapte.