| mada1 a întrebat:

Salut.am nevoie de sfatul unui profesionist sau macar cineva care practica acest sport si stie cat de cat. vreau sa stiu cateva combinatii de box sau de kickbox. adica faze de genu : directa de dreapta, directa de stanga, directa de dreapta si upercut cu stanga la ficat. chesti de genul asta as vrea daca ma poate ajuta cineva... dau funda pentru cel mai explicit raspuns.

1 răspuns:
| MariusP a răspuns:

Trei directe de stanga si una de dreapta combinat cu un upercut (lovitura de jos in sus avand ca tinta barbia). Succes