| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de curand o galetusa de 1k de CREATINA se numeste MASS FORTE CREATIN-R de la REDIS NUTRITIE si nu stiu cum sa o administrez, am intrebat pe cineva si a spus 5 zile sa fac incarcare si sa iau 10 g cu 30 minute inainte de antrenament si 10 g dupa antrenament iar pe ambalaj scrie se administreaza 1-2 portii a cate 90 ( 2 cupe).

Va rog sa ma ajutati dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Si inainte sa-ti cumperi un produs afla despre ce e vorba, ce inseamna, cu ce te ajuta, CUM SE IA, etc.

Iei exact cum scrie pe cutie.

P.S. : redis = cea mai slaba firma de suplimente din Romania, incearca si tu de la o firma mai ca lumea

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Administrarea o faci cum scrie pe cutie, nu dupa urechea altora.Succes!