| Psihoyounger a întrebat:

Am inteles ca Alina Dumitru s-a calificat in finala Jocurilor Olimpice la judo. Cand e finala si de la ce ora?

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Alina Dumitru va aduce prima medalie Romaniei la Olimpiada de la Londra si va lupta pentru aur cu Sarah Menezes (Brazilia), in finala de la ora 18, 00.

http://www.emaramures.ro/......riei-48-kg

O sa fie pe TVR 1, TVR 2 sau DolceSport

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din pacate, a luat argintul!

| Ralluca99 a răspuns:

Draga mea ai dreptate Alina Dumitru chiar sa calificat. Finala este in aceasta seara la ora 18 :00 mai sunt doar 25 de minute! Sper ca team putut ajuta! funda?

| florabianca42 a răspuns:

DA,s-a calificat si e azi la ora 18:00(6:00) pe TVR1... Sper ca te-am ajutat big grin

| D3iUtsA a răspuns:

Finala este astazi la ora 18:00 pe TVR1.