| ClaudiuMarius22 a întrebat:

Am nevoie de niste adidasi buni pentru sala, mai ales pentru handbal.
Recomandari?

Răspuns Câştigător
| Cucumberus a răspuns:

Iti recomand kempa pentru handbal, am practicat 10+ ani si o pereche de kempa m-a tinut 5 ani cu turnee si 3 antrenamente pe saptamana. Incredibila calitatea, nu am mai vazut asa ceva la nici o firma. Si daca nu alegi totusi kempa, alege adidas. Hummel sunt f titrati in acest sport insa incaltamintea lor e varza, doar arata bine.

| ClaudiuMarius22 explică (pentru Cucumberus):

Multumesc de aceste recomandari, maine o sa ma duc in mai multe magazine si o sa tin cont, bafta

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce bani ai? Daca vrei lucruri bune costă.

| OmuCuProgramarea a răspuns:

Nike Downshifter