| rapid211 a întrebat:

Am nevoie de o echipa pentru fifa 13 maine ma joc cu prieteni si na-r strica sa stiu niste echipe foarte bune in fifa!

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Borussia Dortmund

10 răspunsuri:
| para001 a răspuns:

Chelsea

| Dinamovistul101 a răspuns:

Barca thinking

| ali17 a răspuns:

Prima ia-o pe borusia sti de ce? pentru ca toata lumea n-are cum sa nu jace bine cu ea si sa stii ca jucam al amateur de ma rupeau aia odata si cand am pus borusia numi venea sa cred i bat pe semi pro... si daca tio ia iatio pe Manchenster United si daca tia luat-o si ep asta iatio pe fc bayern in rest daca joci cu barca nu ai sanse

| rapid211 explică:

Stitii cei cu care joc is veri mei si cam ei iau barca si real acum se antreneaza la ei acasa as vrea o echipa tanara care sa arate spectacol! si viteza agilitate driblinguri

| florin107 a răspuns:

Real madrid e echipa de atac
Barca este o echipa mai de miutari care freaca mingea. Daca nu-ti convin aceste echipe te sfatuiesc sa fii : milan ( dar este o echipa mai defensiva ), chelsea, atletico madrid, manchester city, manchester united.
Funda? Te rog

| AndreiBitea a răspuns:

Milan

| MariusPaun a răspuns:

Iti spun eu ca si eu joc iuti sugerez mai mult barcelona si chealse! apoi bayern, madrid, milan!
Dar oricum bracelona e tare la fifa 13 pentru ca are atacurile si defansiva mai mare!
Sper ca team putut ajuta!?

| ChisDan a răspuns:

Perfect ca ai intrebat pai niste echipe bune ar fi:Fc BAYERN,FC BARCELONA,REAL MADRID, ARSENAL, MILAN, CHELSEA, MANCHESTER UNITED sau una foarte buna borrusia dortmund. Sper ca te-am ajutatlaughing.

| knightlexy a răspuns:

Barca,real madrid, borussia dortmund, bayern munchen, man. utd...

| Joly_Jaker_1998 a răspuns:

Cea mai buna e BARCELONA daca ti-o ia cineva inainte ia REAL MADRID sau CHELSEA