| SorinELoo7 a întrebat:

Care sunt cele mai bune echipe (este cea mai buna) din Championship in FIFA (sezonul 14-15)... Nu stiu ce echipa sa aleg pentru o cariera. Enumerati echipele in ordinea stelelor.

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Care FIFA?

| SorinELoo7 explică (pentru Gizăz):

FIFA 11 dar cu patch-ul din sezonul acesta (exact ca FIFA 15) pentru ca nu imi place sa joc FIFA 11 default.

| Gizăz a răspuns (pentru SorinELoo7):

Eh rahat. N-am mai jucat FIFA 11 de când a apărut. Dacă ar fi fost vorba de 14 sau 15, te-aş fi putut ajuta.

| SorinELoo7 explică (pentru Gizăz):

Pai am in FIFA 11 patch cu campionatele din acest an, deci este la fel ca si in FIFA 14/15. Poate nu m-am exprimat eu corect... Joc FIFA 11 dar cu patch cu campionatele din acest an deoarece nu imi ruleaza FIFA 14/15.

| Gizăz a răspuns (pentru SorinELoo7):

Te-am înţeles din prima, dar nu contează asta. Patch-urile alea îţi aduc la zi echipele cu jucătorii, dar algoritmii jocului rămân identici.