| alinaaa22 a întrebat:

Am o inaltime de aproximativ 1.60 si 45 de kg. Mai trebuie sa slabesc?

14 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

laughing Pai vrei sa ajungi ca scandura laughing? Eu am 53 si arat de parca as avea vreo 35-40 rolling on the floor! Eu zic ca e bine ca ai 45 de kgwinking, ramai asa!

| WeaponGirl a răspuns:

Esti si asa destul de rahitica, nu mai trebuie laughing)))0

| pwp a răspuns:

Daca te mai ingrasi 5 kilograme vei fi perfecta love struck

| lola_5690 a răspuns:

Pai depinde, unio oameni arata mai "umflati" laughing intr-o parte, unii in alta, si unii sunt slabaturi laughing, acum, eu zic ca e bine, daca chiar vrei sa slabesti, poti slabi, eu zic sa faci ce vrei tu, nu ce zic altiiwinking

| tzutzcCool a răspuns:

Da! Trebuie sa mai slabesti! Trebuie sa ajugi la 12 kg. Altfel nu o sa pari frumoasa. Eu am 1.57 si 42 de kg... Iti proun sa te ingrasi oleaca... Daca vrei sa slabesti, uite un sfat: "NU O FA!" Simtete bine in pielea ta. Fii cum vrei tu sa fii. Ingrasa-te, daca vrei si inc 20 de kg. Stii reclama de fanta? " ESTI CINE VREI TU SA FII, AI CATI ANI VREI TU SA AI! FANTA, MAI TANAR, MAI EFERVESCENT " rolling on the floor asa si tu (mai putin partea cu "mai tanar, mai efervescent") Oricum, sa nu te apuci de slabit de aiurea, pentru ca o sa ai numai de pierdut!

| Visatoarea a răspuns:

Nu,greutatea optima pentru greutatea ta este 50 kg, deci iti recomand o cura de ingrasare.Nutritionistul meu mi-a spus la fel!
Bafta.

| Expertul a răspuns:

Nu,este o greutate cat se poate de normala pentru 1.60 inaltime...normal sa te ingrasi atunci cand cresti 10 cm se spune ca trebuie sa te ingrasi 5 kg pentru fiecare 10 cm.

| elenutza7275 a răspuns:

Nu! Si eu sunt la fel.

| Sobolan123 a răspuns:

Nu... De obicei la baieti trebuie sa fie diferenta de 10 (ex: 170 de cm si 60kg) dar la fete cum esti e perecthappy

| krusedsasuke a răspuns:

Eu nu cred ca mai trebuie sa slabesti.

| Palo3000 a răspuns:

Nu

| ancutarusu03 a răspuns:

Fata mea draga ai 45 kg si 1.60 esti mai perfecta ca oricine mentinete doar te sfatuiesc!

| LiKeTpU a răspuns:

Eu cred ca esti potrivita...happy Nu mai slabi deloc

| MaDa04 a răspuns:

Nu
chiar deloc esti perfecta asa cum esti
succeshappy big grin laughing)