| AliceAll a întrebat:

Am o problema..peste cateva zile plec la munte..si nu am beţe(fara ele nu pot schia) si ma gandeam sa inchiriez cand ajuns la munte.dar nu stiu in singur lucru: cand merg sa inchiriez pot sa inchiriez numai betele? sau trebuie si schiurile si claparii ca sa pot avea betele? ..ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| RobiNBA a răspuns:

Poti inchiria numai betele dar cred ca o sa te coste mai mult. happy

3 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Nu uita vorba aceea
România e țara tuturor posibilităților

| AliceAll explică (pentru RobiNBA):

Nu-i bai.dar vroiam sa stiu daca pot sa inchiriez numai betele. iti multumesc mult.

| Nickname1890 a răspuns:

Poti sa inchiriezi doar betele pentru un pret mai mic decat echipamentul complet.